Mūsu šķirošanas cehs atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā, kas ir ideāla vieta globālam biznesam ar pieeju Rīgas brīvostai, dzelzceļa infrastruktūrai un netālu no kaimiņvalstu robežām. Mēs atrodamies blakus ar daudz apdzīvotu Rīgas rajonu Iļģuciems un Bolderāja, kur ir pietiekams daudzums darbaspēka, kā arī nodrošinām privātas autostāvvietas un labu transporta pieejamību uz darbu un atpakaļ. 

Pateicoties inovatīvām šķirošanas kontroles metodēm mēs varam būt pārliecināti, ka katrs klients saņems lieliskas kvalitātes produkciju atbilstošu viņa prasībām. Mēs šķirojam vairāk kā 300 tonnas preču katru mēnesi, apģērbus, apavus, aksesuārus un mājas preces.
Mūsu uzņēmums ir ģimenes uzņēmums, tāpēc mūsu darbinieki tiek ielūgti uz korporatīvajiem pasākumiem, svētkiem, ka arī tiek motivēti ar bonusu sistēmu. 

Ar personīgu attieksmi pret katru darbinieku mēs cenšamies parādīt, ka viņš ir ne tikai biznesa sastāvdaļa, bet arī visas kompānijas un kolēģu  draugs.
Kaut arī kompānija tiek vadīta pēc ģimenes principa, mums ir stingri noteikumi.Personīga atbildība par sava darba kvalitāti, darba laika precīza ievērošana un labvēlīgas darba atmosfēras ievērošana ir mūsu stingra prasība. Tas nāk par labu ne tikai darba ražīgumam, bet arī pašiem darbiniekiem. Pie mums tiek cienīti visi darbinieki neatkarīgi no viņu ieņemamā amata.