SEBTEX.LV

Eksports un tirdzniecība Eiropas Savienībā

Vairumtirdzniecība ir jaunu un lietotu preču tālākpārdošana

Mums ir princips, pēc kura vadāmies, pārdodot lietotas preces: esam pārdevuši, pārdodam un turpināsim tirgot tikai kvalitatīvas preces.

Mums ir individuāla pieeja katram klientam un darām visu nepieciešamo, lai viņam būtu pozitīva pieredze no mūsu sadarbības.

SEBTEX.LV

MŪSU MĒRĶI UN UZDEVUMI

Vairumtirdzniecības uzņēmums lietotu preču šķirošanai un pārdošanai. Esam līderi Baltijas tirgū lietoto preču jomā. Tāpēc klienti vienmēr var izdevīgi iegādāties modernas preces par zemām cenām. Esam gatavi palīdzēt saviem klientiem un partneriem viņu biznesa attīstībā saistībā ar lietotu preču tirdzniecību. Mums ir individuāla pieeja katram klientam un darām visu nepieciešamo, lai viņam būtu pozitīva pieredze no mūsu sadarbības.KĀPĒC IZVĒLĒJĀTIES MŪS ?

- Profesionāla komanda
- Neparastas idejas
- Mēs darām ar mīlestību

EKSPORTS

- Eksports uz Eiropu.

- Eksports uz Indiju.

- Eksports uz Krieviju.

slide-bg

- Eksports uz Baltkrieviju.

- Eksports uz Pakistānu.

- Eksports uz Āfriku.

KAS NOTIEK "SECONDHAND" biznesā?

Lietotie apģērbi šobrīd ir modē, un medijos pat pavīd ziņas ar retorisku jautājumu, vai šobrīd ir “patērēšanas karantīna”. Tā to raksturojusi slavenā modes eksperte tendenču prognozēšanas jomā, kompānijas Trend Union vadītāja Lī Edelkurta, norādot, ka “globālā humānā krīze”, kas šobrīd skārusi pasauli, liks cilvēkiem kardināli mainīt savus līdzšinējos patēriņa ieradumus, kļūt taupīgākiem un iemācīs iztikt ar nepieciešamāko.MĒS PIEDĀVĀJAM

- Vairumtirdzniecību
- Mazumtirdzniecību


Vai vēlaties sadarboties ar mums?

Uzraksti mums!

Tel.: +371 20040660
E-pasts: info@sebtex.lv

Latvija, Rīga

Virbu iela 2, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1067